Son Haberler

shadow

AKEDAŞ'a İŞKUR'dan Teşekkür Belgesi

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), engelli personel istihdamına özel önem veren AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye bu alandaki örnek sorumluluk anlayışı nedeniyle Engelliler Haftası kapsamında ‘Teşekkür Belgesi’ sundu.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş., engellilerin toplumsal konumunu güçlendirmek ve iş hayatında aktif olarak yer almalarına katkı sağlamak için insan kaynakları planlamalarında engelli istihdamına özel olarak odaklanıyor.

Çalışanların yüzde 3’ü engelli

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. bünyesinde; Elbistan Bölge Müdürlüğü’nde 2, İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nde 2, Mali İşler Müdürlüğü’nde 1, Kahramanmaraş Bölge Müdürlüğü’nde 3 ve Adıyaman Bölge Müdürlüğü’nde 2 olmak üzere toplam 10 engelli personel görev yapıyor. Engelli personel istihdamındaki yasal düzenlemelere titizlikle uyan AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.’deki engelli personel oranı, yüzde 3 seviyesinde bulunuyor.

Engelliler Haftası’nda teşekkür ziyareti

İŞKUR Kahramanmaraş İl Müdürlüğü yetkilileri, örnek teşkil eden bu anlayışı nedeniyle AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.’yi Engelliler Haftası’nda ziyaret etti. Şube Müdürü Mehmet Arslan öncülüğündeki İŞKUR Kahramanmaraş İl Müdürlüğü heyeti, Sistem Kullanıcıları ve Destek Hizmetleri Grup Müdürü Burak Günal ve Kahramanmaraş Bölge Müdürü Alparslan Tatar’ın da yer aldığı AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. yöneticilerine engelli istihdamına katkıları ve engellilere yönelik çalışmaları nedeniyle ‘Teşekkür Belgesi’ sundu.Reklam

shadow

İlgili Haberler

Yorumlar

Yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.