Son Haberler

shadow

Schneider Electric, Gartner’in Gelişmiş Dağıtım Yönetim Sistemleri Magic Quadrant’ında Bir Kez Daha Lider Seçildi

Schneider Electric, Gartner’in düzenli olarak gerçekleştirdiği Gelişmiş Dağıtım Yönetim Sistemleri (ADMS) Magic Quadrant’ında üst üste dördüncü kez ADMS Lideri Seçildi.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, Gartner, Inc. tarafından gerçekleştirilen Gelişmiş Dağıtım Yönetim Sistemleri (ADMS) Magic Quadrant raporunda bu yıl dördü kez ADMS Lideri seçildi. Ayrıca şirket üst üste üç yıldır, Gelişmiş Dağıtım Yönetim Sistemleri için Kritik Yetkinlikler raporunda en yüksek puanı aldı. Bu yetkinlikler, Kesinti Tepkisini Geliştirmek, Şebeke Çalışmasını Optimize Etmek ve DER Etkilerini Yönetmek olmak üzere üç ana kullanım alanına göre belirleniyor.

Elektrik enerjisinin dağıtımı için kapsamlı şebeke yönetimi platformu olan ADMS, sistem operatörlerine pek çok avantaj sunuyor. Bu avantajlar arasında izleme ve kontrol, ağ performansı analizi, olay yönetimi ve bakım planlama yer alıyor. ADMS, aynı zamanda elektrik dağıtımcılarının şebeke verimliliğini artırıyor, sistem güvenilirliğini ve esnekliğini iyileştiriyor, varlık yönetimini ve ağ operasyonlarını optimize ediyor. ADMS bu özellikleriyle sistem maliyetlerini ve sermaye yatırımını azaltma imkanı sağlıyor.

Üst üste dört yıldır Gartner’in raporunda lider seçilmekten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Schneider Electric Enerji İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Frédéric Abbal, “Uzmanlığı, özverisi ve yenilikçiliğe olan sonsuz bağlılığı ile Gartner'ın ödülünü şirketimize kazandıran yetenekli uzmanlarımızla gurur duyuyorum. ADMS alanında bir kez daha lider gösterilmek, dağıtım tesisleri için şebeke verimliliği ve varlık optimizasyonu açısından dijitalleşmenin öneminin ve bizim bu alandaki gelişimimizin somut bir kanıtıdır” dedi.

Schneider Electric'in EcoStruxure ADMS yaklaşımı, dünyanın dört bir yanında 70 milyon müşteriye hizmet veren 75 kamu hizmetleri şirketi tarafından kullanılıyor. Son 12 ayda Schneider Electric, 12 yeni ADMS sözleşmesi imzalayarak son müşteri tabanına sekiz milyon hizmet noktası daha ekledi. En büyük kurulum sahası ise 31.500 besleyici ve 31 milyon ölçümlü hizmet noktasına sahip olan Enel oldu. Reklam

shadow

İlgili Haberler

Yorumlar

Yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.